reklamı kapat

POPÜLER

James Bond Aston Martin DB5

Merakla beklenen James Bond Aston Martin DB5 LEGO setinin Türkiye fiyatı belli oldu

James Bond denildiğinde akla gelen ilk şey genellikle Aston Martin oluyor. 007’nin maceralarına yıllar yılı eşlik eden otomobil, en ikonik modeliyle LEGO Creator setine dahil oluyor.

1942’den 1972’ye kadar Aston Martin’in sahibi olan Sir David Brown’u onurlandıran Aston Martin DB serisinin en ikonik modellerinden DB5, 1964 tarihli Goldfinger filminde tüm ihtişamını sergilediğinde karizmasıyla pek çoklarının hayallerini süsleyen otomobil olmuştu bile. James Bond külliyatının en ikonik modeli olan DB5’in gelişmiş bir LEGO setinin yapılması ise kaçınılmazdı elbette. Detaylarıyla kendine hayran bırakan James Bond Aston Martin DB5 modeli bugün Türkiye’de satışa sunuldu. Creator serisinin bir parçası olan modelin Türkiye fiyatı 750 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnce detaylar

1.295 parçadan oluşan set tamamlandığında 34 x 12 x 10 cm büyüklüğünde bir replika oluşturuyor. İnce ince işlenen modelin iç mekandan motoruna kadar detaylı bir inşa süreci alıcıları bekliyor. Bu detaylara vites topuzuyla harekete geçen, gizli makineli tüfek de dahil. Ancak modelin en çarpıcı noktası detaylardaki incelik değil. Aston Martin DB5 LEGO seti, fırlatılabilir koltukla geliyor. Sadece James Bond hayranlarını değil otomobil tutkunlarını da kalbinden vuracak olan bu özel set Türkiye’deki LEGO mağazalarından satın alınabiliyor.

Video