reklamı kapat

POPÜLER

Türk Hava Yolları LEGO

Türk Hava Yolları’ndan LEGO’lu uçuş emniyet filmi [İzle]

Türk Hava Yolları yeni uçuş emniyet filmini yayınladı. Uçuş emniyet filminin bu seferki yıldızı LEGO kahramanları oluyor.

Türk Hava Yolları, etkileyici reklamları ve eğlenceli uçuş emniyet filmleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi ihmal etmiyor. Uçuş emniyet anlatımını en eğlenceli şekilde yolculara aktaran firmanın bir süredir bu videolarında Vine yıldızı Zach King yer alıyordu. Vine’da yaptığı illüzyonlarla ünlenen Zach King, benzer bir formatta uçuş emniyet filminde yer almış ve prosedürü illüzyonlarla anlatmıştı. Eğer sık sık uçanlardansanız artık bu filmin yavaş yavaş eskisi kadar ilgi çekici olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Neyse ki kurallar değişmese de Türk Hava Yolları filmleri değiştiriyor ve bu sefer karşımıza LEGO yıldızları çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm kahramanlar bir arada

Emniyet filminde her ne kadar yönlendirmeyi LEGO filmi yıldızları Emmet ve Wyldstyle yapsa da filmde diğer kahramanları da görme fırsatı elde ediyoruz. Buna Batman ve Joker de dahil. Sistemli bir şekilde emniyet kurallarını açıklayan kahramanlarımız filmi başarıyla tamamlıyor.

Bu arada küçük bir detay vermeden de geçmeyelim. Kahramanlarımızın vizyondaki macerası da devam ediyor. İkinci filmle 8 Şubat 2019‘da sinemalardaki yerini alacak olan ekip, maceralarına orada devam edecek. Pek bir meşgul film çekimleri arasına sıkıştırdıkları bu eğlenceli emniyet filmini haberin üzerinden izleyebilirsiniz.