reklamı kapat

POPÜLER

Getir

Getir, yeni hizmeti GetirÇarşı ile mahalle esnafını dijitale taşıyor

Türkiye’nin son dönemdeki en büyük yatırımlarından olan Getir, bugün yeni hizmeti GetirÇarşı ile ses getirmeyi başardı. İşte bilinmesi gerekenler;

Getir, yeni hizmeti GetirÇarşı ile başlıkta da belirttiğimiz gibi mahalle esnafını dijitale taşıyor. Bu hizmet kapsamında mahallelerdeki bakkal, market, kasap gibi esnaftan kapınıza taze ürün gelecek.

Büyük alışveriş devlerine karşı ufak mahalle esnafını öne çıkarmak isteyen şirket, yeni hizmeti ilk olarak kısıtlı bir kapsam ile başlatıyor.

Firmadan servis hakkında ilk açıklama ise şöyle: “Kasaptan manava, nalburdan çiçekçiye, bakkaldan kuruyemişçiye mahalledeki tüm işletmeler artık GetirÇarşı da!”

GetirÇarşı sayesinde ister kendi kuryenizle, ister Getir’in kuryesiyle milyonlarca Getir müşterisine ulaşıp kolayca satışlarınızı artırabileceksiniz.”

Yeni serviste yer alabilmek adına direkt olarak buradan ön başvuru yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Getir kısa süre önce Türkiye’nin en yeni Unicorn’u olmuştu

Firmadan bu gerçekten önemli başarı hakkında şu açıklama gelmişti:

“Dünyada ilk kez ortalama 10 dakikada market ürünleri teslimat modelini 2015 yılında başlatan Getir, aldığı 300 milyon dolarlık yeni yatırımla 2,6 milyar dolarlık değerlemeye ulaşarak sadece 5,5 yıl gibi kısa bir sürede Unicorn olma başarısını gösterdi.

“Beş harf iki heceli” Getir kelimesini tüm dünyaya sevdirmeyi hedefleyen servis, Londra’nın yanı sıra yakın zamanda Almanya, Fransa ve Hollanda’da hizmete başlamaya hazırlanıyor.”

Bilmeyenler için Unicorn girişimlerin ya da şirketlerin özelliği değerlerinin 1 milyar dolar veya daha fazla olması. Getir şirketinin kurucusunun Nazım Salur olduğunu ek bilgi olarak belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın