reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar için gelen etkileyici 3D fotoğraf özelliği

Çok popüler Google Fotoğraflar hizmeti için gerçekten etkileyici bir 3D sinematik fotoğraf özelliği geliyor. İşte detaylar;

Google Fotoğraflar kişilerin cep telefonu ile çektikleri fotoğraflar için gerçek anlamda sınırsız bir depolama sunuyor olmasıyla milyonların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İşte bu servise yakında 3D sinematik fotoğraf özelliği geliyor. Önümüzdeki haftalarda kademe kademe herkese geleceği aktarılan özellik, çekilen ve servise atılan fotoğraflardan otomatik olarak 3D fotoğraflar oluşturuyor. Aşağıda bir örneğini görebileceğiniz özellik, makine öğrenme / yapay zeka temelinde çalışıyor ve gerçekten çok etkileyici örnekler sunuyor. Bu özellik sayesinde firma anılarımızı hiç olmadığı kadar gerçekçi ve dikkat çekici hale getiriyor. Bu sayede kişiler Google Fotoğraflar içerisinde depoladığı her fotoğrafa yeniden göz atmak isteyecek gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Fotoğraflar özelinde ücretsiz sınırsız depolama sona eriyor

1 Haziran 2021 itibariyle yeni bir döneme geçiliyor. Google’ın resmi açıklamasına göre 1 Haziran 2021’den itibaren, Yüksek kalite ve Express kalite içerikler, Google Hesabı depolama alanınızda kotanızdan düşülecek. Depolama alanı sınırınıza ulaştığınızda, ek depolama alanına sahip olmak için Google One’a (kullanılabiliyorsa) abone olunması veya Fotoğraflar’daki ücretsiz depolama alanı seçeneğini kullanmaya devam etmek için içerik silinmesi gerekecek.

Ancak Google süreçte güzel bir adım atıyor. Firma 1 Haziran 2021 tarihinden önce yedeklenen Yüksek kalitede ve Express kalitede fotoğraf ve videoların Google Hesabınızın depolama alanı kotasından düşülmeyeceğini aktarıyor. Yani yeni dönem sonrası için başlıyor. Konu hakkında firmanın hazırladığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’ler için özel Apple 1 sürümleri