reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 2 çok yakında gün yüzüne çıkabilir!

14 Eylül 2017

Önce Samsung Galaxy Note 8 ardından da iPhone 8 ve iPhone X gün yüzüne çıktı. Tanıtılan yeni amiral gemisi modellerin ardından gözler Google’a çevrildi. Görünen o ki Google Pixel 2 sandığımızdan çok daha erken tanıtılabilir.

Android Central’ın haberine göre Boston‘da enteresan bir reklam panosu göze çarpmaya başladı. Beyaz bir fon üzerinde “Ask more of your phone” yani “Telefonunuzdan daha fazlasını isteyin” sözleri yer alıyor. Hemen altında ise Google logosu ve 4 Ekim tarihini görüyoruz. Bu tanıtım panosu fazlasıyla gizemli bir hava yaratsa da görenlerin aklına Google Pixel 2 geliyor. Teknoloji devinin merakla beklenen amiral gemisi modeli 4 Ekim’de tanıtacağı şeklinde yorumlanıyor.

İşin enteresan yanı ise ilk Google Pixel modelinin geçtiğimiz sene 4 Ekim’de tanıtılmış olması. Boston’da fotoğraflanan reklam panosu ardından Google‘ın bu tarihi düzenli bir hale getirme ihtimali gündeme geldi. Yani her sene 4 Ekim’de yeni bir Google Pixel tanıtılabilir. Fakat Google Pixel 2’nin duyurulacağı tarih henüz resmiyet kazanmadığından bu bir tahmin olmanın ötesine geçemiyor.

Şimdilik Google Pixel 2’nin gün yüzüne çıkacağı tarih 4 Ekim gibi görünüyor. Ancak ilerleyen günlerde bu tarihin başka bir etkinliğe işaret ettiğini de öğrenebiliriz. Kısacası Google’dan gelecek enteresan duyurulara hazırlıklı olmakta fayda var.

YORUMLAR