reklamı kapat

POPÜLER

google

Google Play Filmler nihayet Türkiye’de

31 Mart 2016

Google merakla beklenen film servisi Google Play Filmler’i nihayet Türkiye’de kullanıma sundu. Şu an itibarıyla Google Play Store üzerinden indirilebilen uygulama sayesinde kullanıcılar sevdikleri filmleri mobil cihazları üzerinden izleyebilecek.

En yeni filmler ve klasiklerden oluşan arşiviyle Türkiye’de hizmete sunulan serviste birçok yabancı ve yerli yapım yer alıyor. Film arşivinden kiralama veya satın alma seçeneğiyle edinilen filmleri online veya cihaza indirilerek internete bağlı olmadan da izlemek mümkün. Kullanıcılar tercihlerine bağlı olarak filmleri SD veya HD kalitesinde bilgisayar, (iOS cihazlar da dahil) telefon veya tablet gibi farklı cihazlardan izleyebiliyor ve bir cihazda başladıkları bir filmi başka bir cihazda devam edebiliyor. Film üzerinde ses ayarı, ileri/geri sarma ve durdurma gibi her türlü kontrol rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

Kullanıcılar bununla birlikte filmin herhangi bir anında ekrana dokunarak oyuncuların biyografilerini, film bilgilerini ve film müziklerinin yer aldığı bilgi kartlarına göz atabiliyor. Dünyada 100’den fazla ülkede kullanılan Google Play Filmler’de yer alan filmler 4,5TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Google Play Filmler nihayet Türkiye’de” için 3 cevap

  1. Anıl KARA dedi ki:

    Hiç türkçe dublaj film yok…

  2. Ersan YILDIZ dedi ki:

    olmasın da zaten

  3. Anıl KARA dedi ki:

    Neden? Herkes altyazılı veya ingilizce ses sevmiyor ki. Kaldı ki google play tek bir kesime hitap eden bir uygulama değil, zamanla gelicektir 😉