reklamı kapat

POPÜLER

GoPro Hero 9 Black
GoPro Hero 9

GoPro Hero 9 Black hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

GoPro Hero 8 Black geçtiğimiz yılın ekim ayında görücüye çıkmıştı. Sunduğu başarılı sabitleme sistemiyle dikkatleri üstüne çeken modelin ardından şimdi de GoPro Hero 9 Black için geri sayım başladı.

WinFuture isimli teknoloji sayfası, GoPro Hero 9 modeline ait olduğu söylenen bir fotoğrafı paylaştı. Paylaşılan fotoğrafa bakıldığında cihazın ön tarafında renkli bir LCD ekranın yer aldığı görülüyor. Bir önceki modelin ön tarafında ekran yer alsa da bu ekran renkli değildi. Ön taraftaki ekranın arka taraftaki ekrana kıyasla hala küçük olduğu görülüyor. GoPro Hero 9 Black modelinde ayrıca 5K video çözünürlüğünün de yer alabileceği söyleniyor. Bu desteğin bir güncellemeyle kullanıcılara sunulabileceğinden söz ediliyor. Yeni modelde diğer yeniliklerin neler olacağı ise henüz bilinmiyor. Yeni modelin ekim ayında yurt dışında satışa sunulması bekleniyor. Aksiyon kamerasının satış fiyatı da henüz açığa çıkmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GoPro Hero 9 Black için geri sayım başladı; GoPro Hero 8 Black ne gibi özellikler sunuyor?

Kamera 4K çözünürlükte 60 fps video çekebiliyor. Çözünürlük 1080P’ye çekildiği zaman 240 fps’e kadar çıkış yapmak da mümkün. 1080P çözünürlükte canlı yayın özelliği bulunan ve kendi ekranı dokunmatik olan kamera, birçok yaratıcı fotoğraf ve video çekim modunu da taşıyor. 12 megapiksel fotoğraf çekebilen ürün, beklendiği gibi yerleşik olarak su geçirmiyor. Kameranın başlangıç fiyatı 399 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12