reklamı kapat

POPÜLER

Hafta sonu ne izlesek: The Hitman’s Bodyguard [Video]

Başrollerinde Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı The Hitman’s Bodyguard izleyici karşısına çıkıyor. Biz de bu keyifli komedi filmini hafta sonu ne izlesek köşemizde ele alıyoruz.

Türkçe adı Belalı Tanık olan filmin yönetmenliğini Patrick Hughes üstleniyor. Son zamanlarda süper kahraman filmleriyle gündemde olan Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson başrolleri üstleniyor. Böylece bir anlamda Deadpool ve Nick Fury buluşması yaşanıyor. Onlara Salma Hayek, Gary Oldman, Elodie Yung gibi isimler eşlik ediyor.

Kesin Nişancı ve Koruma

Dünyanın en iyi koruması olarak nam salan Michael Bryce hayatının en zor görevini üstlenmek zorunda kalıyor. Güvenlik uzmanı olarak edindiği tecrübeleri şimdiye kadar hep işini bozan bir kiralık katil için kullanması gerekiyor. Adalet Divanı’na sağ sağlim ulaşması gereken Darius Kincaid’i bu süre boyunca hayatta tutmaya çalışıyor. Fakat 24 saatlik süre ikisinin zannettiğinden çok daha zor geçiyor. Tetikçinin konuşmasına engel olmak isteyen bir diktatör, onlarca adamını peşlerine takıyor. Böylece hayatta kalma mücadelesi başlamış oluyor. Üstüne ikilinin yıllar boyu süren düşmanlığı işleri daha sorunlu bir hale sokuyor.

The Hitman’s Bodyguard, 18 Ağustos’tan itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO