reklamı kapat

POPÜLER

Harley-Davidson markası Serial 1 harika bir elektrikli bisiklet satışa sunacak

Harley-Davidson markası Serial 1, harika bir elektrikli bisiklet satışa sunacak

Harley-Davidson, geçtiğimiz aylarda özel elektrikli bisiklet markası Serial 1 ile karşımıza çıktı. İşte bu markadan güzel bir model geliyor.

Harley-Davidson, biliyorsunuz elektrikli geleceğe önem veren firmalardan. Hali hazırda iki adet elektrikli motosikleti olan firma, Serial 1 ile elektrikli bisiklet tarafında da ciddi şekilde öne çıkıyor.

Tam adıyla “Serial 1 Cycle Company“, kısa süre önce direkt olarak yukarıda gördüğünüz S1 MOSH/TRIBUTE elektrikli bisiklet modelini yılın sonunda satışa çıkaracaklarını duyurdu.Teknik detayları daha sonra verilecek bu modelden açıklamaya göre sadece 650 adet üretilecek. 

Bu retro tasarımda sınırları zorlayan bisiklet sadece Avrupa ve ABD pazarlarında satılacak ve henüz fiyatı belli olmuş değil. Ancak bisikletin kesinlikle ama kesinlikle ucuz olması beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harley-Davidson markası Serial 1, sadece bir tane üretilen elektrikli bisiklet modelleri de hazırlıyor

Markanın altında 1-OFF isimli bir seri bulunuyor. Bu seride sadece bir adet üretilecek özel bisiklet modelleri olacak. Bu bisikletler direkt olarak açık artırma üzerinden satılacak.

Bu serinin ilk üyesi ise MOSH/CHOPPER modeli olmuştu. İsminde de geçtiğimiz üzere Chopper formundaki bir motosiklet gibi görünen retro elektrikli bisiklet, mavi rengiyle gerçekten göz almıştı.

250W gücünde elektrik motoru, 25 km/s hıza kadar pedal desteği, Gates karbon kayış ve kullanıma bağlı olarak 160 km‘ye kadar menzil sunan 526 Wh pil paketi gibi detayları olan Serial 1 MOSH/CHOPPER, tam 14 bin dolarlık en yüksek bağışı yapan kişinin olmuştu.

İlgili Video