reklamı kapat

POPÜLER

Harvard Üniversitesi internet üzerinden ücretsiz fotoğraf eğitimlerine başlıyor

Dünya çapında prestij sahibi üniversiteler teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgi birikimlerini internet üzerinden paylaşmayı sürdürüyor. Şimdi de Harvard Üniversitesi ücretsiz fotoğraf eğitimi sunmaya hazırlanıyor.

Bildiğiniz gibi şimdiye kadar MIT, Berkeley, UCLA, Yale ve Princeton gibi birçok üniversite uzaktan eğitim sistemini kullanıyordu. Harvard Üniversitesi de bu prestijli eğitim kurumları arasında yer alıyor. Şimdi de fotoğrafçılık konusunda isteyenlere ücretsiz eğitim vermeye hazırlanıyor. Mark Zuckerberg ve Bill Gates gibi isimlerin eğitim aldığı bu kurumun bilgi dağarcılığından yararlanmak isteyenlerin internet eğitimlerine kayıt olması yeterli oluyor.

Fotoğrafçılık bilgisini ileri düzeye taşımak isteyenler 13 modüllük bir çalışmanın ardından sınava tabii tutuluyor. 80 ve üzeri puan almayı başaranlar Harvard Üniversitesi imzalı bir diplama sahibi olmaya hak kazanıyor. Harvard kalitesinde fotoğrafçılık eğitimi almak isteyenlerin buraya kayıp yaptırıp, modülleri takip etmesi yeterli oluyor.

YORUMLAR