reklamı kapat

POPÜLER

Helldivers 2

Helldivers 2 için PSN hesap zorunluluğu kaldırıldı

Helldivers 2 oyunu için getirileceği açıklanan ve geçtiğimiz hafta içerisinde çok büyük tepki toplayan PSN hesap zorunluluğu kaldırıldı.

Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen Sony Interactive Entertainment oyunlarından Helldivers 2, son bir haftadır gündemden düşmüyordu çünkü oyunun PC sürümü için daha önce olmayan bir PSN hesap girişi zorunluluğunun geleceği duyurulmuştu. Birçok oyuncu bunu hiç iyi karşılamadı, bu olaya kadar çok beğenilen oyunun Steam incelemeleri “son derece olumsuz” hale döndü. PSN’in aktif oyuncusu artırmaya yönelik bu hamle, tepkiler çok büyüyünce bugün itibarıyla iptal edildi. Bu konuda, “Helldivers hayranları, Helldivers 2 hesap bağlama güncellemesi hakkındaki geri bildirimlerinizi duyduk.” diyen Sony, resmi PlayStation X hesabı üzerinden ek olarak şunları söyledi: “PC oyuncuları için neyin iyi olduğunu hala öğreniyoruz ve bu konudaki geri bildirimleriniz çok değerli oldu. Helldivers 2’ye verdiğiniz desteğiniz için tekrardan çok teşekkür ederiz”. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Helldivers 2 için geçilen resmi açıklama şöyle: “Özgürlüğe inanıyor musunuz? Zulmün karşısında durabilir ve savunmasızları savunabilir misiniz? Barış için savaşın. Demokrasi için ölün. Arrowhead Game Studios tarafından PS5 ve PC için üretilen bu çok oyunculu eşli nişancıda en fazla üç arkadaşınızla güçlerinizi birleştirin ve gezegeniniz Süper Dünya’nın güvenliğini tehdit eden uzaylı felaketinin üstesinden gelin. Galaksideki en büyük, en güçlü ve en tehlikeli araçları kullanarak barış, özgürlük ve Güdümlü Demokrasi yaymakla görevli elit askerler olan Helldivers’ın yerine geçin.

Helldivers, sağlam bir destek olmadan gezegene adım atmaz; ancak bu desteği ne zaman ve nasıl çağıracağınız size bağlı. Aşırı güçlendirilmiş birçok birincil silah ve özelleştirilebilir teçhizata sahip olmanızın yanı sıra oyun esnasında savaş manevrası gerçekleştirme kabiliyetiniz de bulunuyor. Arrowhead’in bugüne kadarki en iyi eşli oyun deneyimi, Helldivers 2’de sizi bekliyor. İş birliği, hayati önem taşıyacak. Takımlar teçhizatlarıyla sinerji kuracak, her görev yaklaşımında strateji oluşturacak ve hedefleri hep birlikte tamamlayacaklar.1 Süper Dünya’nın önde gelen askerî barış gücüne bugün kaydolun. Bizler kahramanız… Bizler efsaneyiz… Bizler HELLDIVER’ız.”

Helldivers 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X