reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 8’den kamera arkası görüntüleri paylaşıldı [Video]

Vizyona girmesine oldukça kısa bir zaman kalan Hızlı ve Öfkeli 8‘in tanıtım çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda izleyicilerin merakını daha da körükleyecek kamera arkası görüntüleri izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bildiğiniz gibi serinin sekizinci halkasının yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Başrollerde yine Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson gibi başarılı isimleri görüyoruz. Onlara Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham, Charlize Theron ve Helen Mirren gibi ünlü ve tecrübeli oyuncular eşlik ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 8‘in konusunu kısaca özetlemek gerekirse ihanet ve aile gibi kavramların incelendiğini söyleyebiliriz. Şimdiye kadar birçok başarılı işe imza atan ekip suç dünyasından uzaklaşmaya karar veriyor. Dom ve Letty keyifli bir balayı yaparken, ekipten bazı isimler emekli olmaya karar veriyor. Herkes normal bir hayata adım atarken Cipher isminde gizemli bir kadın hayatlarına giriyor. Dom’u yeniden suç dünyasına çekmeyi başarıyor. Üstelik ailesine ihanet etmek uğruna… Ancak arkadaşları Dom’dan vazgeçmiyor. Bu sefer de ona yardımcı olmak üzere harekete geçiyorlar.

Paylaşılan kamera arkası görüntülerinde sekizinci filmde izleyicileri nelerin beklediğinden, Dom’un ihanetinden ve hikayeye yeni katılan oyunculardan bahsediliyor. Bu arada çekimlerin nasıl gerçekleştirildiği ve hayranların büyük ilgisi de gözler önüne serilmiş oluyor.

Orijinal ismi The Fate of the Furious olan film 14 Nisan‘da vizyona girecek. Kamera arkası görüntülerini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.