reklamı kapat

POPÜLER

Natalie Portman (Mia Toretto)

Christian Bale (Brian O'Connor)

Jessica Biel (Mia Toretto)

Eminem (Brian O'Connor)

Sarah Michelle Gellar (Mia Toretto)

Mark Wahlberg (Brian O'Connor)

Bijou Phillips (Mia Toretto)

Timothy Olyphant (Dominic Toretto)

Hızlı ve Öfkeli serisinde rol alma fırsatını kaçıran ünlü oyuncular

Hızlı ve Öfkeli beyaz perdenin en uzun süren, en fazla ilgi gören serileri arasında yer alıyor. Bunda elbette yıldız isimlerden oluşan oyuncu kadrosunun etkisi de büyük. Fakat görünen o ki Hızlı ve Öfkeli‘nin ilk filmi için çalışmalar sürdürülürken birçok ünlü oyuncu değerlendirme altına alınmış. Bu da başarılı birçok ismin Hızlı ve Öfkeli serisinde rol alma fırsatını kaçırdığı anlamına geliyor.

ComicBook’un haberine göre seri için değerlendirmeye alınan ilk isimlerden biri Eminem. Bu dönemde popülerliğinin zirvesinde olan ünlü şarkıcı Brian O’Connor rolü için düşünülüyormuş. Fakat bu dönemde Mia Toretto rolü için de Natalie Portman değerlendirilen ilk isimler arasında yer alıyordu. Doğal olarak ikisinin pek de iyi bir çift olmayacağı düşünülerek bu karardan vazgeçildi. Ardından Christian Bale değerlendirmeye alındı. Onu Mark Wahlberg izledi fakat sonunda rolü kapan Paul Walker oldu.

Az önce de bahsettiğimiz üzere Mia Torretto karakteri için ilk olarak Natalie Portman akla geliyordu. Fakat daha sonra listeye Bijou Philips ve dönemin popüler isimlerinden Jessica Biel de eklendi. Buffy the Vampire Slayer dizisi sayesinde aksiyon yıldızı olarak görülmeye başlanan Sarah Michelle Gellar da değerlendirildi. Fakat rolü kapan Jordana Brewster oldu.

Son olarak Dominic Toretto için Timothy Olyphant‘ın da listeye girmeyi başardığı biliniyor. Fakat Vin Diesel tercihinin çok daha başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.