reklamı kapat

POPÜLER

2021 Honda Jazz

Honda cephesinden ilk işaret geldi; Jazz sonrası yeni Crossover versiyonlar

Yeni Honda Jazz Proje Sorumlusu Takeki Tanaka, bizleri yeni SUV dinamiklerine sahip modellerin beklediğini ilk ağızdan doğruladı.

Son yıllarda Hyundai, Audi, Kia ve daha birçok markada gördüğümüz kompakt crossover versiyon hamlelerine Honda da yeni Jazz ailesiyle dahil oldu. Crossstar adını verdiği model ile standart hatcback dinamiklerini yerden biraz daha yükselterek görsel parçalarla destekleyen bu hamlenin, piyasa şartları gereği atıldığını biliyoruz. Halihazırdaki ürün gamında SUV olarak ciddi bir çeşitlilik sunmayan ve bu konuda nispeten geride kalan Honda, görünüşe göre artık elini taşın altına sokmaya hazır. Önümüzdeki süreçle ilgili markanın stratejileri konusunda önemli açıklamalarda bulunan Proje Sorumlusu Takeki Tanaka, bizleri yeni SUV dinamiklerine sahip modellerin beklediğini ilk ağızdan doğruladı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honda ürün gamını genişletecek

Açıklamalarında son dönemlerdeki kullanıcı alışkanlıklarına vurgu yapan Tanaka; “Kompakt sınıfta seyreden çok amaçlı araçlara olan talep yeni bir trend ve gelecekte bu yönde yeni seçeneklerimiz olacak. Jazz müşterilerinin çok geniş yaş aralığında olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yeni jenerasyonla özellikle ileri teknoloji ve aktif bir yaşam tarzı ile ilgilenen müşterilere hitap etmek istedik. Crosstar’ı geliştirme motivasyonumuz tam olarak buydu. Bu bir hatchback veya sedan istemeyen, ancak yaşam tarzlarını sergilemek için farklılaşmak isteyenler için mükemmel bir eşleşme olduğuna inandığımız müşteriler. Kompakt sınıftaki araçlar da boyut, yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri gibi avantajlarla ilgi odağı konumunda.” ifadelerine yer verdi. Bu yıl içerisinde aile içerisinde yeni bir somut adımın atılıp atılmayacağını hep birlikte göreceğiz.

İlgili video

Yeni Honda Jazz tanıtıldı!

İLGİLİ HABERLER