reklamı kapat

POPÜLER

Honor 50

HONOR 50 serisi için Magic UI 6.0 güncellemesi duyuruldu

Honor Türkiye’den bugün resmi bir paylaşım geldi. Buna göre HONOR 50 serisi için Magic UI 6.0 güncellemesi duyuruldu.

Türkiye’de resmi olarak yer alan ve burada HONOR 50 serisinden sadece ana modeli resmi olarak satan Honor, elbette donanım yanında yazılım konusunda da adımlar atıyor. Bu bağlamada bugün 50 Serisi için Magic UI 6.0 güncellemesini duyuruldu. Firmadan konu hakkında yapılan açıklama şöyle oldu: “Android 12 tabanlı Magic UI 6.0, HONOR’un bağımsız olarak geliştirilmiş özel arayüzü olarak geliyor. Bu özelleştirilmiş arayüz, güçlü yapay zekâ destekli yazılım özellikleri ve optimizasyonları sunarak, kullanıcılara her zamankinden daha orijinal, akıllı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Yepyeni HONOR Magic UI 6.0, 2022’nin ikinci çeyreğinde HONOR 50 için ve 2022’nin üçüncü çeyreğinde ise kablosuz (OTA) yükseltmesi ile HONOR 50 Lite için yayınlanacak. “

HONOR Türkiye yeni arayüz yapısı hakkında ayrıca şunları da aktardı: “Efficient Smart Desktop işlevine sahip Magic UI 6.0, kullanıcıların ekranlarındaki widget kartlarını özelleştirmelerine, yeniden boyutlandırmalarına ve uygulamaları açmadan bilgilere kolayca erişmelerine olanak tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Magic UI 6.0, önceki arayüze kıyasla daha fazla uygulamanın arka planda çalışmasını sağlıyor. Bir başka yenilikçi özellik olan HONOR Share ise, bir HONOR akıllı telefon ile HONOR Computer Manager’ı destekleyen bilgisayar arasında hızlı dosya aktarımı sağlayarak kullanıcıları her zaman bağlı tutuyor.”

HONOR 50 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca