reklamı kapat

POPÜLER

Togg yerli otomobil fabrika
Togg

Togg, yerli otomobil projesi için 47 farklı pozisyonda personel arıyor

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Halen bilmeyenler için ilk Togg imzalı yerli otomobil modelinin SUV formunda olması ve kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınması hedefleniyor. Maalesef çok merak edilen resmi satış fiyatı açıklanmayan ve yıl sonuna kadar da açıklanmayacak gibi görünen tamamen elektrikli otomobilin, 2023 yılında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un burada ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında 47 farklı iş ilanı bulunuyor. İş ilanlarını sürekli olarak artıran Togg, ağırlıklı olarak Togg fabrikasının yer aldığı Gebze merkezli ilanlara yer veriyor. Ancak farklı yerler için de ilanlar yok değil. Örneğin şu an buradaki ilanda Almanya merkezli bir tasarımcı aranıyor. Bu kişiden kullanıcı dostu, kullanıcıyı merkeze alan tasarımlara (Arayüz dahil) imza atması bekleniyor.

Togg, SUV yanında 2024 yılın itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modeli de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan daha önce de söylediğimiz gibi kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada yeni ilanlar geldikçe aktarıyoruz ancak bir kez daha hatırlatmak istedik. Dev üretici Tesla da Türkiye’de operasyona hazırlanıyor ve bunun için zaman zaman buradan ulaşabileceğiniz Türkiye merkezli iş ilanları açıyor. O sayfayı da düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Paylaştığımız sayfada dün üç tane Tesla iş ilanı vardı, bugün ise bu ilanlar kaldırıldı.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan yeni iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli