reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit T-Rex Pro

AMOLED ekranlı Amazfit T-Rex Pro için indirim fırsatı; işte akıllı saatin yeni fiyatı

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de satışa sunulan Amazfit T-Rex Pro için indirim fırsatı geldi. Yuvarlak ekranlı tasarımıyla analog bir saati andıran model şu anda 1.569 TL‘ye satılıyor.

Akıllı saatin daha önceki satış fiyatı ise 1.749 TL idi. Akıllı telefonlara Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuran akıllı saat pili tam olarak şarj edildiğinde 18 güne varan bir kullanım deneyimi sunuyor. Pil kapasitesi 390 mAh olan modelde canlı ve parlak bir ekran deneyimi için 1,3 inçlik AMOLED ekran mevcut. Ekranın piksel çözünürlük değeri ise 360×360. Piyasadaki çoğu akıllı saatte olduğu gibi Amazfit imzalı modelde de her zaman açık ekran özelliği bulunuyor. Ekran aynı zamanda Gorilla Glass 3 ile kaplı. Bu sayede akıllı saatin ekranı çizilmelere karşı dayanıklı. Akıllı saatte bununla birlikte MIL-STD-810G sertifikası da mevcut. Askeri sınıfta olan bu sertifika saati zorlu koşullara karşı koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit T-Rex Pro kalp ritmi ve uyku takibi de yapabiliyor

100 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen saatte dört global navigasyon uydu sistemi de kullanılıyor. Bu özellik yüksek derecede doğruluk ile hızlı konumlandırma sunuyor. 100’ün üzerinde egzersiz moduna destek veren model 24 saat kalp ritmi ölçümü de yapabiliyor. Uyku takibi de yapabilen akıllı saat telefonlardan gelen bildirimleri de gösteriyor.

Amazfit T-Rex Pro

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın