reklamı kapat

POPÜLER

Hoparlörü sehpaya gizleyen tasarım: Mellow [Video]

Hem kaliteli bir hoparlöre sahip olmak istiyor hem de bu hoparlörün evinizde ekstra yer kaplamasını istemiyorsanız artık şahane bir alternatifiniz var. Team Creatio tarafından hazırlanan tasarım dekoratif bir sehpa ile hoparlörü bir araya getiriyor. Böylece her ikisi için ayrı ayrı yer bulmanıza gerek kalmıyor.

Kickstarter kampanyası başlatılan bu tasarım Mellow ismiyle anılıyor. Birçok amaca hizmet eden tasarım 360 derecelik ses sistemlerini aratmıyor ve sesi bulunduğu odanın her köşesine yayma vaadiyle yola çıkıyor. Soundcloud, iTunes, Spotify, Joox ve Pandora ile uyumlu çalışarak istediğiniz platformdan arzu ettiğiniz müziği açmanıza olanak sağlıyor. Fakat sadece bir hoparlör olmakla sınırlı kalmıyor. Sehpa görünümüyle bulunduğu ortama şık bir hava katıyor. Ayrıca 6600mAh pil kapasitesi ile istediğiniz zaman bir powerbank’a (taşınabilir şarj cihazına) dönüşüyor. Böylece akıllı telefonunuzu şarj etmek için priz aramanıza veya oturduğunuz yeri değiştirmenize gerek kalmıyor. Tasarımda yer alan 2 adet USB girişi hem size hem de misafirlerinize yetecek nitelikte. Mellow’un yeniden tamamen şarj olması ise dört saat sürüyor.

Sehpa ve hoparlörü bir araya getiren bu ürüne sahip olmak için Kickstarter kampanyasına en az 300 dolar bağışta bulunmanız gerekiyor. Mellow’a ait görüntüleri haberimizin girişindeki galeride veya aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

VİDEO