reklamı kapat

POPÜLER

Hp OMEN X Emperium 65 oyun monitörü
Hp OMEN X Emperium 65 oyun monitörü
Hp OMEN X Emperium 65 oyun monitörü
Hp OMEN X Emperium 65 oyun monitörü
Hp OMEN X Emperium 65 oyun monitörü

HP’den tam 65 inçlik oyun monitörü: OMEN X Emperium 65!

CES 2019’un önemli ismi HP, fuar kapsamında tam 65 inçlik oyun monitörünü tanıttı. Omen X Emperium 65 isimli model, hem teknik olarak hem de fiyat etiketiyle nefes kesiyor.

CES 2019 fuarı tahmin edebileceğiniz üzere oyun donanımları konusunda da birçok yeniliğe gebe durumda. Bu taraftaki başlangıcı yapan isim HP, karşımıza dev oyun monitörü HP Omen X Emperium 65 ile çıktı. Tam olarak 64,5 inç boyuta sahip bu monitör, 3840×2160 piksel çözünürlükle geliyor. 178 derece görüş açısı bulunan HDR destekli monitör, Nvidia’nın G-Sync teknolojisi üzerine kuruluyor. G-Sync teknolojisiyle monitörün yenileme hızı ile GPU’nun render hızını senkronize edilerek oldukça akıcı ve düşük gecikmeye sahip bir oyun deneyimi elde edilebiliyor. Yerleşik olarak 120 W ses verebilen bir soundbar birimine sahip olan HP Omen X Emperium 65, ince çerçeveleriyle gerçekten çok şık bir seçenek ortaya koyuyor. Televizyon boyutunda monitör olarak geçen ürün, 144 hz tazeleme hızı ve 4 ms tepki süresiyle oyuncuların hızına yetişebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Omen X Emperium 65 modelinin fiyatı da kendisi biri çok büyük

Şubat ayında raflardaki yerini alacak oyun monitörü, 4.999 dolar başlangıç fiyatıyla ufak bir kriz yaşatıyor. Bu tarz modellerin ancak önümüzdeki yıl içerisinde alınabilir seviyeye geleceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Samsung’un fuara getirdiği monitör