reklamı kapat

POPÜLER

HP Poly

HP Poly ürünlerinin distribütörü İndeks Bilgisayar oldu

Bugün yapılan resmi açıklama ile öğrendiğimiz kadarıyla HP Poly ürünlerinin Türkiye’deki distribütörü İndeks Bilgisayar oldu.

Bu konuda yapılan kısa açıklamada şunlara yer verildi: “Bilişim teknolojileri sektöründe 23 yıldır açık ara lider olan İndeks Bilgisayar, her zaman, her yerde en iyi toplantıların yapılabilmesi için birinci sınıf ses ve video ürünleri üreten HP Poly’nin distribütörü oldu. İşbirliği kapsamında HP Poly markasının videokonferans çözümleri ile kamera ve kulaklık ürün grupları İndeks Bilgisayar tarafından kullanıcılara ulaştırılacak.” İşbirliğiyle ilgili açıklama yapan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek ise, “HP Poly ile yaptığımız distribütörlük anlaşmasıyla, güçlü ve geniş ürün portföyümüze bir markayı daha eklemiş olduk. Bundan dolayı son derece mutluyuz. Bildiğiniz gibi pandeminin ardından uzaktan ve hibrit çalışma oldukça yaygınlaştı. HP Poly, hibrit çalışma çözümleriyle kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor; başarılı ürünleriyle fark yaratıyor. İşbirliğimiz sayesinde bu ürünleri kullanıcılarla buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Poly ve İndeks Bilgisayar adımı yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X

İLGİLİ HABERLER