reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei’den Mate 20 ailesine özel anlam verilemeyen reklam [Video]

Huawei‘nin merak edilen Mate 20 ailesi, firmanın resmi reklamlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni reklam ise kafaları oldukça karıştırıyor.

Advertisement

Firman Weibo üzerinden yeni akıllı telefonları için kısa kısa videolar paylaşıyor. Daha önce modellerin kamera performansına, yeni kare arka kamera modülüne ve işlemcisine gönderme yapan firma, dediğimiz gibi yeni reklamıyla kafaları biraz karıştırıyor. Yeni reklamda bir kişinin bilgisayar klavyesi ile piyanoyu aynı anda kullandığı görülüyor. Bunun tam olarak ne olduğu anlaşılamıyor ancak tahminler çoklu uygulama deneyimi üzerinde toplanıyor. Biliyorsunuz Huawei Mate 20 ailesinde 7 nm Kirin 980 işlemci bulunuyor. Performans konusunda Apple A12 Bionic‘den daha iyi olduğu iddia edilen işlemci, çoklu uygulama konusunda üstün bir deneyim sunacak izlenimi yaratıyor. Firmanın amiral gemisi seviyesinde geri düşmesini önleyecek Kirin 980, hem Huawei hem de kişiler için çok büyük önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 ailesi ne zaman tanıtılacak?

Merak edilen iki akıllı telefon modeli de 16 Ekim tarihinde tanıtılacak. Ortak olarak oldukça ince çerçevelere sahip telefonlarda, iki farklı ekran çentiği yer alıyor. Normal modelde sadece ön kamerayı içerisine alan ufak bir çentik kullanılıyor. Pro modelde ise ön kamera ile ahizeyi içerisine alan geniş bir çentik tercih ediliyor.