reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei’den Samsung sonrası gelen cevap gibi satış açıklaması

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold için açıklanan satış açıklamasının bir benzerine Huawei de imza attı. Firma aylık satış rakamı paylaştı.

CES 2020 kapsamında konuşan CEO DJ Koh, Galaxy Fold modelindeden 2019’da 400 bin ila 500 bin adet arasında satış gerçekleştirdiklerini aktarmıştı. İşte bunun üstüne Huawei de konuştu ve firma Mate X modelinden ayda 100 bin adet sattıklarını aktardı. Kasım ayında bu yana Çin’de satışta olan ve bu açıdan 200 bin satış rakamını geride bıraktığı aktarılan model, yüksek fiyatına rağmen dikkat çekiyor. Çünkü gerçekten modelin fiyatı 2.447 dolar gibi inanılmaz yüksek bir seviyede yer alıyor. Bu arada devam modelleri de yolda bulunuyor. 2020 ilk çeyrekte Mate Xs gelirken, 2020 sonunda ise Mate X2 lanse edilecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate X’in katlanabilir pazardaki en yeni rakibi Samsung Galaxy Bloom olacak

Galaxy S20 ve katlanabilir telefon Galaxy Bloom, resmileştiği üzere 11 Şubat 2020 tarihinde lanse ediliyor. Burada en çok merak edilen cihaz olan Galaxy Fold 2, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıya sahip ve ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede premium bir deneyim sunacak Galaxy Bloom, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göreyse gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Yeni katlanabilir modelin 850 dolara satılacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da katlanabilir dizüstü

İLGİLİ HABERLER