reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds 4

Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık tasarımı ortaya çıktı

Resmi olarak 19 Mayıs tarihinde tanıtılacak Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık için merak edilen tasarım ortaya çıktı. İşte detaylar;

Huawei, 19 Mayıs tarihinde Çin merkezli olarak bir lansman yapacak ve “akıllı yaşam” odaklı etkinlikte birden fazla ürün tanıtılacak.

İşte bunlardan birisi kesin olarak Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık olacak. Firmanın tasarımını resmi olarak gösterdiği model, yerini alacağı versiyondan çok da farklı görünmüyor.

Bu konuda fazla değişiklik yapmak istememiş gibi görünen Huawei, kulak içi formunu da değiştirmemiş. Yani FreeBuds 4, Apple AirPods Pro gibi tamamen kulak içi formunda değil.

Henüz teknik detayları belli olmayan ancak ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan kablosuz kulaklık, gücünü FreeBuds 3 gibi yine Kirin A1 işlemciden alabilir. Firma burada yeni bir Kirin A2 işlemci de kullanabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 4 ile başka neler gelecek?

Bunları sizlere dün de aktarmıştı. Tekrar üzerinden geçersek firmadan etkinlikte hemen hemen kesin olarak çocuklara özel akıllı saat Children Watch 4X ve akıllı tartı Body Fat Scale 3 Pro çıkacak.

Huawei’nin aynı zamanda yeni 16 inç ekranlı MateBook 16 dizüstü modelini tanıtacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Firmanın etkilikte iki yeni monitör tanıtması da bekleniyor.

Aktarıldığı kadarıyla bunlar MateView ve MateView GT isimlerine sahip olacak. Bacağında kablosuz şarj desteği olacak MateView, kaynaklara göre 32 inç 4K+ ekrana sahip. MateView GT’de ise 42 inç 3440×1440 piksellik bir ekran yer alıyor.

Bu arada Huawei’nin 19 Mayıs tarihinde birden fazla yeni akıllı televizyon tanıtma ihtimali de masada yer alıyor. Etkinlikte yeni MatePad Tab tablet modelleri de karşımıza çıkabilir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını tam olarak böyle test ediyor