POPÜLER

HUAWEI FreeBuds Pro
Huawei FreeBuds Pro

HUAWEI FreeBuds Pro; gürültü engellemede yeni seviye

Minimal tasarım ilkelerine bağlı kalan HUAWEI FreeBuds Pro, her bir öğenin hem işlevsel hem de şık olmasını sağlarken, gereksiz tasarım özelliklerini ortadan kaldırıyor.

Benzersiz bir kulak içi tasarıma sahip olan HUAWEI FreeBuds Pro, üç farklı boyutta silikon kulak ucuyla birlikte geliyor. Ek olarak, FreeBuds Pro’nun kendine özgü kare şekilli şık gövdesi, aynı zamanda harici gürültüyü en aza indiriyor. Rüzgar geçirmez tasarım, rüzgar gürültüsünü azaltmak için ses alma deliklerini ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar yürürken, koşarken veya bisiklete binerken bile dış gürültüden etkilenmiyor. Dahası, kullanıcılar FreeBuds Pro kulaklık gövdelerini kullanarak zahmetsizce aktif gürültü engellemeyi etkinleştirebiliyor, ses seviyesini ayarlayabiliyor, aramaları yanıtlayabiliyor, oynat düğmesine basabiliyor ve şarkıları atlayabiliyor. Son derece sezgisel olan kontrol hareketleri ile belirli bir alanın kaydırılması veya sıkıştırılması yeterli oluyor. HUAWEI FreeBuds Pro, yanlış dokunuşları en aza indirmek için tüketicilerin kullanım alışkanlıklarını doğru bir şekilde tespit ediyor.


Aynı anda iki farklı cihaza bağlanabilen HUAWEI FreeBuds Pro> ile Huawei’nin ses mühendisleri, hoparlör ve dinamik sürücü arasına özelleştirilmiş bir dinamik süspansiyon ekliyor. Önde gelen Hi-Fi üreticileri tarafından kullanılan bir tekniği kablosuz kulaklıklara taşıyan bu teknoloji, tüm kulaklığın akustik sistemini stabilize ederek canlı ve net bir ses sağlamak için titreşimleri azaltıyor. FreeBuds Pro, kullanıcının kulak tipine göre sesi otomatik olarak optimize etmek için kulak içi mikrofondan gelen verileri kullanan yeni bir özellik olan Dinamik EQ Ayarı ile mükemmel ses kalitesini tamamlanıyor.

HUAWEI FreeBuds Pro ile gürültü engelleme yeniden tanımlanıyor

FreeBuds Pro, akıllı dinamik gürültü giderme özelliğine sahip dünyanın ilk TWS kulaklığı olma unvanına sahip. Önceki modellerde iyileştirilen gürültü giderme 40dB’ye kadar artırılırken, kapalı kulak içi oturma doğal olarak dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Bunu daha da geliştiren kulaklıkların içine ve dışına yerleştirilen çift mikrofon, ortamdaki gürültüyü hızla belirleyip ve çevresel gürültüyü etkili bir şekilde kesmek için üç gürültü önleme modu (Ultra Mod, Rahat Mod ve Genel Mod) arasında otomatik geçiş yapıyor.


Kullanıcılar evde, yürüyüşte veya yoğun bir metro istasyonunda olsun, HUAWEI FreeBuds Pro, ortamı akıllıca algılayarak gürültü engelleme deneyimini iyileştiriyor. Aktif gürültü giderme etkinleştirildiğinde kulaklıkların pili 4,5 saate kadar dayanıyor. Gürültü giderme etkinleştirilmediğinde pil, ürünle verilen şarj kutusu ile şarj edilmesine gerek kalmadan 7 saat boyunca dayanıyor.

HUAWEI FreeBuds Pro aynı zamanda dünyanın ilk akıllı çift antenli Bluetooth kulaklığı olma özelliğini de taşıyor. HUAWEI FreeBuds Pro‘da her kulaklık, kesintisiz bir bağlantı için 360 derece çok yönlü Bluetooth sinyal kapsama alanı sunan iki Bluetooth antenine sahip.

HUAWEI FreeBuds Pro
Huawei FreeBuds Pro

Bir dizi diğer akıllı özellik, kullanıcı deneyimini daha da geliştirerek HUAWEI FreeBuds Pro‘yu kullanmayı bir zevk haline getiriyor. Farkındalık Modu ve Ses Modu, kullanıcıların yoldan geçerken veya sohbet ederken dış dünyayı duymalarına yardımcı olmak için çift mikrofonu kullanıyor. Android, iOS ve Windows ile gerçekleştirilen Çift Bağlantı, kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceği anlamına geliyor.

Buradan satın alabileceğiniz HUAWEI FreeBuds Pro‘nun tavsiye edilen satış fiyatı 1.499 TL.

HUAWEI FreeBuds Pro video