reklamı kapat

POPÜLER

Huawei, Leica

Huawei, Leica iş birliğiyle mobil fotoğrafçılığı yeniden tanımlıyor

Huawei sadece geliştirdiği teknolojilerle değil yaptığı iş birlikleriyle de adından söz ettiriyor. Mobil fotoğrafçılığın her geçen gün öneminin arttığı günümüzde Leica iş birliğiyle standartları aşıyor.

Akıllı telefonların giderek gelişen kameralarıyla mobil fotoğrafçılığa duyulan ilgi de arttı. Haliyle bu da daha güçlü kameraların geliştirilmesi için şirketleri tetikliyor. Huawei, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verirken, donanımlarıyla da standartları yükseltiyor. Mobil fotoğrafçılık alanında zirveyi hedefleyen firma, alanında tecrübeli Leica ile yaptığı iş birliği sayesinde etkileyici kamera performansını cebe taşıyor. Bu iş birliği aynı zamanda optik sistemlerin ve yazılım tabanlı teknolojilerin daha da geliştirilmesini mümkün kılıyor. Çok daha profesyonel fotoğrafların kapısını aralayan Leica iş birliği, akıllı telefonlar için de yeni bir dönemi başlatıyor.

Mobil fotoğrafçılıkta profesyonellik

İnovasyon gücünü Leica’nın tecrübesiyle birleştiren Huawei, bu alanda oyunun kurallarını da değiştiriyor. İş birliği sayesinde çekilen fotoğraflardaki renklerin dağıtılması ve yansıması önlenirken, müthiş alan derinliği, farklı efektler ve manuel ayarlar ile beraber her ortamda mükemmele yakın fotoğrafların çekilmesi mümkün oluyor. Çift lensle Huawei’nin amiral gemisi modellerinde yer alan Leica, bir lenste sadece monochrome çekim imkanı tanıyarak siyah-beyaz fotoğrafların etkileyiciliğini de mobile taşıyor. Leica’nın yüksek performans sunan lensleri, Huawei’nin yeni nesil yapay zeka teknolojisiyle bezenmiş kamera özellikleriyle bir araya gelince mobil fotoğrafçılığın kuralları adeta yeniden yazılıyor.