reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro bir kez daha çalışırken görüntülendi

Son dönemde gündemden düşmeyen gözde akıllı telefon modeli Huawei Mate 20 Pro, bir kez daha çalışırken canlı olarak görüntülendi.

Mate 20 ve Mate 20 Pro, 16 Ekim tarihinde lanse ediliyor. İşte bu modellerden Huawei Mate 20 Pro, bugün bir kez daha canlı olarak görüntülendi. Yine bir kişinin elinde siyah rengiyle görünen model, kavisli kenarlarıyla çok şık görünüyor. Geniş bir ekran çentiğine ve çok ince çerçeveler üzerine kurulan model, arkasında Leica imzalı ve kare formlu bir kamera sistemi taşıyor. Burada üç arka kamera bizleri karşılıyor. Arkası cam olan ve bu sayede kablosuz şarj desteğiyle gelen telefon, özellikle daha önce sızdırılan yukarıda görebileceğiniz mavi rengiyle dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor.

Huawei Mate 20 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 20 Pro çok merak ediliyor

Kamera konusunda Mate 20 ile beraber P20 Pro’dan daha iyisini sunacak telefon, 2019 için de büyük önem arz ediyor. Üç boyutlu yüz tanıma ve ekrana entegre parmak izi teknolojisi dikkat çeken özellikleri arasında yer alan telefon, gücünü Kirin 980 işlemciden alıyor. Biliyorsunuz bu işlemci 7 nm üretim sürecinden çıkıyor ve Apple A12 Bionic’e oldukça yakın bir performans ortaya koyuyor. Firma artık amiral gemisi konusunda rekabetin gerisine düşmek istemiyor. 300 milyon dolarlık Kirin 980, bunu sunacak gücü bünyesinde barındırıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPhone modelleri