reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate X Samsung Galaxy Fold katlanabilir telefon

Huawei Mate X’e rakip; Samsung için çok şaşırtan katlanabilir telefon gelişmesi

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold satışa çıkmadan çok ilginç bir haber ortaya çıktı. Firmadan çok yakında bir model daha geliyor.

Samsung Galaxy Fold‘un halen satışa çıkması bekleniyor. Yaşadığı ekran sorunları nedeniyle geri plana atılan telefon, yakında raflardaki yerini alacak deniyor. Ancak firma başka bir sürprize daha hazırlanıyor. The Ivestor’un haberine göre Samsung’dan ekranı içe değil Huawei Mate X gibi dışa doğru katlanan bir katlanabilir telefon geliyor. Bu gelişmenin en ilginç detayı ise telefonun Huawei Mate X satışa çıkmadan hemen önce tanıtılacak olması. Cihazın eylül ayından hemen önce resmi olarak görücüye çıkartılacağı ve yıl bitmeden satışa sunulacağı yönünde bilgiler geliyor. Daha önce yapılan açıklamalara göre dışa doğru katlanan ekranları ve bağlantılı olarak telefonları üretmek çok daha kolay. Bu altyapıda sorunsuz bir cihaz hazırladığı tahmin edilen Samsung, katlanabilir tarafta liderliği kimseye bırakmak istemiyor. Bu cihaz hakkında henüz başka bilgimiz bulunmuyor ve şirket Huawei’nin önüne geçmek için ilginç bir adım atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, katlanabilir telefon tarafına çok büyük önem veriyor

Firmanın eski tip kapaklı telefonlar gibi dikey olarak katlanabilir ekranı bulunan bir telefon üzerinde çalıştığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Galaxy Fold ile alana iyi bir başlangıç yapmayan şirket, bu durumu değiştirmek adına agresif bir politika izleyecek gibi görünüyor. Katlanabilir tarafı için ilginç gelişmeler bizleri bekliyor.

İlgili Video