reklamı kapat

POPÜLER

huawei nova 7

Huawei nova 7 ailesi kendisini gösterdi; işte tasarımı ve özellikleri

Akıllı telefon tarafının ambargolu ismi Huawei, çok yakında Huawei nova 7 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. İşte telefonlardan yeni detaylar;

Huawei, açıklandığı kadarıyla 27 Nisan tarihinde nova 7 ailesini karşımıza çıkarıyor. Bu ailede üç farklı akıllı telefon yer alıyor. İşte bu modeller için detaylı bir tasarım ve teknik detay sızıntısı yapıldı. Burada özellikle en üstteki nova 7 Pro dikkat çekiyor. Kavisli bir tasarıma sahip olan telefon, çiftli bir ön kamera deliğine sahip ve sınıfında biraz kalın kalan çerçevelere sahip. Arkasında uzun bir kamera modülü taşıyan telefon, 6,57 inç FHD+ OLED ekran üstüne kuruluyor. Gücünü Kirin 985 5G‘den aldığı aktarılan cihaz, önde 32 megapiksel + 8 megapiksel kamera taşıyor. Arkada ise 64 megapiksel + 8 megapiksel + 5x optik zoom sunan 8 megapiksel periskop + 2 megapiksel kameralar bir araya geliyor. Bu modelde 40W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil yer alıyor. Kavisli değil düz bir tasarımı benimseyen normal “nova 7” ise 6,53 inç FHD+ OLED ekran, Kirin 985 işlemci ve 40W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil ile yolda. Bu modelin önünde tek bir delikte bulunan 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Arkada ise periskop kameranın olmadığı 64 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel kameralar bir araya geliyor.

Huawei nova 7 Pro

Huawei nova 7 Pro

Huawei nova 7

Huawei nova 7

Huawei nova 7 SE

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei nova 7 SE de yakında geliyor

Ailenin en altındaki geniş çerçeveli model nova 7 SE, sızıntıya göre 6,5 inç FHD+ bir LCD ekran ile yolda. 16 megapiksel ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyan akıllı telefon, 40W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil ile geliyor. Arkasındaki ana kameranın 64 megapiksel olacağı da dikkat çeken detayları arasında yer alan telefon,  gücünü artık kesin olarak Kirin 820 5G işlemciden alıyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefonu Vivo Apex 2020