reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P9 lite 2017 incelemesi

TATMİN EDİCİ KAMERA PERFORMANSI

12 megapiksel çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan Huawei P9 lite 2017, büyük pikselli sensörü ile yüksek kaliteli fotoğraflar vadediyor. Düşük ışık koşullarında bile başarılı fotoğraflar çekebilen kamera, saliseler içinde hızlıca odaklanabiliyor ve bu sayede hiçbir an kaçırılmıyor.

Arka kamerada olduğu gibi ön tarafta da iddialı bir kamera bizleri karşılıyor. 8 megapiksel çözünürlüğündeki kamera, selfie tutkunlarını tatmin edecek seviyede fotoğraflar çekebiliyor. Yüz güzelleştirme modu sayesinde selfie’nin daha iyi görünmesi sağlanabiliyor.

Android 7.0 ile kutudan çıkan telefonda Huawei’nin EMUI arayüzünün en son sürümü bulunuyor. Hızlı ve kolay bir arayüze sahip olan telefon, diğer cihazlardan geçiş yapanlar için bile kolayca alışılabilir bir yapıda. 3.000 mAh pil kapasitesine sahip olan telefon bu değerle normal kullanımda bir günü rahatlıkla çıkarabiliyor.


Sonuç olarak baktığımızda Huawei P9 lite 2017 uygun fiyatla başarılı özellikleri bir arada toplayan bir telefon olarak karşımızda duruyor. Dikkatleri üzerine çeken şık tasarımı da buna dahil edersek orta segment cihaz satın almak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken bir telefon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.