reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Türkiye

Huawei Türkiye Genel Müdürü’nden Türkiye açıklaması

Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li, kısa süre önce hem genel hem de Türkiye özelinde bir değerlendirme açıklamasında bulundu.

Huawei Türkiye Genel Müdürü Jing Li, İş Ortakları Konferansı kapsamında yaptığı konuşmasında tüm iş ortaklarına teşekkür ederek, sağlıklı bir işbirliği ekosistemi oluşturmanın önemini vurguladı.

Firmadan yapılan açıklamaya göre 9 Nisan’da gerçekleştirilen yarım günlük etkinlikte Huawei Türkiye yöneticileri katılımcılarla hem görüşlerini paylaştılar hem de katılımcıların sorularını yanıtladılar.

Huawei’nin Türkiye Genel Müdürü Jing Li etkinliğin açılış konuşmasında; “Huawei birçok zorlukla karşı karşıya kaldığı 2020’de de büyümesini sürdürdü.

Huawei’in 2020 satış geliri 136,7 milyar dolara ulaşırken, şirket yıllık bazda yüzde 3,8 oranında büyüdü. Huawei bu büyümeyi Türkiye’de de başarıyla sürdürdü.

Huawei’in başarısı sadece Huawei çalışanlarının çabalarına değil, iş ortaklarının büyük desteğine de bağlıdır” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei: Bütünlük temel değerlerimizden biridir

Jing Li, Huawei’in satın alma stratejisini; değerlere dayalı, şeffaf ve veri odaklı olarak tanımladı. Li şöyle devam etti; “Gelecekte de Türkiye’ye yatırım yapmaya ve BT sektörüne katkı sağlamaya devam edeceğiz.

İş ortaklarımızın sağlıklı bir işbirliği ekosistemi oluşturmak için Huawei ile birlikte çalışmaya devam etmesini arzu ediyoruz.

Firma, iş ortaklarının dijital platform ve araçlarla proje yönetimi yeteneklerini geliştirmelerine, operasyonel verimliliklerini artırmalarına ve iş süreçlerini basitleştirmelerine destek olmaya devam edecek.

İş ortaklarımızla birlikte yeni iş alanlarını genişletecek ve yeni işbirliği modelleri geliştireceğiz.”

Firma yöneticileri de etkinlik sırasında Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin 700 mühendis ve araştırmacısıyla aktif olarak yazılım ve farklı BT çözümleri ürettiğinin altını çizdi.

Şirket sözcüleri; Ar-Ge Merkezi’nin kalifiye işgücünü büyüterek, uzmanlığını üniversiteler ve teknoloji şirketleriyle paylaşarak, ülkedeki bilişim ekosistemine katkı sağlamaya devam edeceğini vurguladı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video