reklamı kapat

POPÜLER

Canon CJ17ex6.2B

Geniş odak uzaklığı aralıklı ve 4K destekli lens: Canon CJ17ex6.2B

Canon profesyonellere yönelik geliştirdiği yeni lensini tanıttı. Canon CJ17ex6.2B olarak adlandırılan lens 4K video çekimi yapan kullanıcılara hitap ediyor.

CJ17ex6.2B, 2/3 inç 4K fotoğraf makineleriyle kullanılabiliyor.Canon’un UHDgc serisi taşınabilir 4K yayıncılık zum lensleri ailesinin en yeni üyesi olan bu lens, kompakt ve hafif bir yapısıyla dikkat çekiyor. Geniş odak uzaklığı aralığı ile hem geniş açı hem de telefoto özellikleri sunan lens, daha iyi HDR sonuçları için ışık lekelerini ve mercek parlamalarını en aza indiriyor.

Yüksek büyütme oranına sahip olan CJ17ex6.2B, geniş bir odaklanma aralığı sunuyor. Ayrıca dahili 2x optik genişletici kullanıldığında 12,4 mm – 212 mm kapasitesi sağlıyor. Lens, görüntüleri hem geniş açıda hem de telefoto odak uzunluğunda yakalayabilme özelliğiyle de göze çarpıyor. 2,07 kilogram ağırlığındaki lens, 16 bit mutlak değerli bir enkoder özelliğine sahip. CJ17ex6.2B, diğer UHDgc lenslerde ve Canon’un UHDxs serisinde görülen yüksek performanslı dijital sürücü ünitesiyle aynı performansı sunuyor. Bu özellik, lensin başlatma olmadan açılabileceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon CJ17ex6.2B lensin Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Üç adet 20 pimli konektörü[v] desteklemesiyle 4K kamera sistemlerinin performansını daha da üst düzeye çıkartıyor. Böylelikle zumlama ve odaklama taleplerini kullanırken yüksek hassasiyette lens verisi okuması sağlayıp, sanal üretim platformlarıyla uyumluluğu güçlü bir şekilde destekliyor. Lensin Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video