reklamı kapat

POPÜLER

Canon

Sinema sektörünü hedef alan fotoğraf makinesi: Canon EOS C300 Mark III

Canon, çoklu formatta kayıt yapabilen yeni nesil Cinema EOS sistemi fotoğraf makinesi Canon EOS C300 Mark III ile 8K özellikli 25mm -250 mm 10x güçlü zum CINE-SERVO lensi olan CN10X25 IAS S lensini duyurdu.

EOS C300 Mark II modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan EOS C300 Mark III modeli, sunduğu performansla fark yaratıyor. Makinede 16 durak dinamik aralığı aşan HDR çıkışını geliştiren yeni bir DGO sensörü bulunuyor. Yapılandırılabilir tasarıma sahip olan makine 4K Cinema RAW Light veya XF-AVCi’de 120 kare/sn’ye kadar kayıt yapabiliyor. EOS C300 Mark III fotoğraf makinesi farklı prodüksiyonlar için çok yönlü bir kullanım imkanı sağlıyor. Makine belgeselden reklama, kurumsal videolardan gösteri çekimlerine kadar çok farklı prodüksiyonlarda kullanılabiliyor. Yeni CN10X25 IAS S lens ile birlikte geliştirilen EOS C300 Mark III bu sayede tüm alanlarda üst düzey içeriğe yönelik artan sektör taleplerini karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon EOS C300 Mark III satış fiyatı ne kadar?

Canon EOS C300 Mark III, bünyesinde barındırdığı DGO sensörü sayesinde düşük ışıklı ortamlarda üstün performans sergiliyor. DGO sensörünün kullanıldığı ilk model olma unvanını taşıyan EOS C300 Mark III, bu özelliğiyle kullanıcılarına daha önce hiç olmadığı kadar çarpıcı bir geniş dinamik aralık yakalama imkanı tanıyor. DGO sensörü, Çift Piksel CMOS AF ile uyumlu çalışıyor. Önümüzdeki ay satışa sunulacağı açıklanan makinenin yurt dışı gövde fiyatı ise yaklaşık 11 bin dolar.

Hibrit CN10X25 IAS S sunduğu performansla dikkat çekiyor

CN10X25 IAS S CINE-SERVO lens profesyonel kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. CN10X25 IAS S CINE-SERVO lens, geniş netleme mesafesi aralığı, yayıncılık ve sinema prodüksiyonları için yapılandırılabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. CN10X25 IAS S’nin ergonomik sürücü ünitesi kolaylıkla takıp çıkarılabilir özelliğe sahip.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in dikkat çeken özelliklere sahip yeni yayıncı kamerası