reklamı kapat

POPÜLER

huawei

Huawei uzatılmış garanti ve pil değişim kampanyasını duyurdu

Huawei 1 yıllık uzatılmış garanti ve pil değişim hizmetlerinde avantajlar sunmaya başladı. Huawei Uzatılmış Garanti, standart cihaz garantisine ek olarak bir yıllık uzatılmış garanti sağlıyor.

Böylece kullanıcılar, standart garanti kapsamıyla cihazlarını 2 değil 3 yıl boyunca korumuş olabiliyor. Garantinin geçerlilik süresi boyunca, kullanıcı dışı etkenlerden kaynaklanan cihaz arızaları Huawei Yetkili Servis Merkezleri tarafından teşhis, yedek parça veya işçilikle ilgili herhangi bir ücret talep edilmeksizin giderilebilğiyor. Kampanya, satın alınan ürünün yasal garanti süresi biter bitmez başlar ve 1 yıl (365 gün) boyunca geçerli. Hem yeni bir ürün satın alırken, hem de hali hazırda satın alınmış bür ürün için Uzatılmış Garanti alınabiliyor.

Huawei tüm bunlara ek olarak ayrıca bir pil değişim programı da başlattı. Bu program dahilinde kullanıcılar, pil performansları düşen veya pilinde arıza meydana gelen cihazlarının pillerinin değiştirilmesini talep edebiliyor. Kampanya ay sonuna kadar geçerli olacak ve kullanıcılar bu hizmete 399 TL fiyattan başlayan fiyatla sahip olabilecek. Huawei kargo gönderim kodunu kullanarak kullanıcılar cihazlarını yetkili servis merkezine gönderebiliyor. Tüm lojistik ücretler hem gönderim hem de cihazın geri gönderimi Huawei tarafından karşılanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei pil değişimi fırsatı hakkında detaylar

Pil değişim programı yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışından satın alınan Huawei ürünleri için de geçerli. İnternet sayfası üzerinden Türkiye dışındaki birçok bölge için Pil Değişim Hizmeti’ni satın alabilirsiniz. Fakat cihaz desteklenmeyen bölgede ise ve cihaz kampanya dahili ürünler listesinde ise direkt olarak kampanya kapsamındaki bir servis merkezine giderek de uygun fiyattan yararlanabilirsiniz. Pil değişimi hakkının satın alındıktan sonraki 90 gün içinde kullanılması gerekiyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER