reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MatePad Pro 13.2

Huawei’den uzatılmış garanti ve pil değişim fırsatları; işte detaylar

Huawei, 1 yıllık uzatılmış garanti ve pil değişim hizmetlerinde avantajlar sunmaya başladı. Huawei uzatılmış garanti, standart cihaz garantisine ek olarak bir yıllık uzatılmış garanti sağlıyor.

Kullanıcılar bu sayede cihazlarını standart garanti kapsamı olan 2 yıl yerine tam 3 yıl boyunca korumuş oluyor. Garantinin geçerlilik süresi boyunca, kullanıcı dışı etkenlerden kaynaklanan cihaz arızaları, Huawei Yetkili Servis Merkezleri tarafından teşhis, yedek parça veya işçilikle ilgili herhangi bir ücret talep edilmeksizin giderilebiliyor. Kampanya, satın alınan ürünün yasal garanti süresi biter bitmez başlar ve 1 yıl (365 gün) boyunca geçerli. Hem yeni bir ürün satın alırken, hem de hali hazırda satın alınmış bür ürün için uzatılmış garanti alınabiliyor.

Huawei tüm bunlara ek olarak ayrıca bir pil değişim programı da başlattı. Bu program dahilinde kullanıcılar, pil performansları düşen veya pilinde arıza meydana gelen cihazlarının pillerinin değiştirilmesini talep edebiliyor.  Kampanya bu ayın sonuna kadar geçerli olacak. 449 TL’den  başlayan bu hizmetten yararlanmak için kullanıcıların teknik servise gitmelerine de gerek yok. Huawei kargo gönderim kodunu kullanarak kullanıcılar cihazlarını yetkili servis merkezine gönderebiliyor. Tüm lojistik ücretler hem gönderim hem de cihazın iadesi, Huawei tarafından karşılanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, Türkiye dışından alınan cihazlara da pil desteği sağlıyor

Pil değişim programı yalnızca Türkiye’den değil, yurt dışından satın alınan Huawei ürünleri için de geçerli. İnternet sayfası  üzerinden Türkiye dışındaki birçok bölge için pil değişim hizmetini satın alabilirsiniz. Cihaz kampanya dahili ürünler listesinde ise direkt olarak kampanya kapsamındaki bir servis merkezine giderek de uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER