reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch Fit akıllı saat

Huawei Watch Fit Türkiye fiyatına gelen yeni indirim

Huawei Watch Fit akıllı saat modeli için Türkiye fiyatına bir indirim yapıldı. Model kısa süre için daha ucuza alınabiliyor.

Alışılmışın dışında bir yapıyı benimseyen yani kare ya da yuvarlak değil dikdörtgen bir gövdesi bulunan Huawei Watch Fit akıllı saat, geçtiğimiz aylarda Türkiye’de 899 TL‘den satışa sunulmuştu. Huawei’nin resmi satış kanalında yapılan indirimle ise model şu an 799 TL‘ye elde edilebiliyor. Bu akıllı saat modelini alanlar aynı zamanda sadece 1 TL’ye Huawei kablosuz tripod selfie stick ürününü de elde edebiliyor.

Görebileceğiniz üzere birçok farklı gövde ve kayış renk seçeneği bulunan saat, teknik olarak hatırlamak adına 1,64 inç 456×280 piksel AMOLED ekrana, nabız sensörüne, GPS‘e ve 10 güne kadar pil ömrüne sahip. Bunun yoğun kullanımda 7 güne, GPS açıkken ise 12 saate düştüğü aktarılıyor. Tam gövde boyutu 46x30x10.7 mm olan Watch Fit, tan tarafında tek bir fiziksel buton taşıyor ve gelişmiş aktivite takibi yapıyor ve birçok sporu otomatik olarak algılayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch Fit akıllı saat bütçe dostu bir seçenek konumunda

Gövdesi belirli bir derinliğe kadar su geçirmeyen ürün, uyku takibi yeteneğine de sahip. Android yanında iOS cihazlarla da kullanılabilen Huawei Watch Fit akıllı saat, bu açıdan bildirimleri üzerine alabiliyor ve telefonlar için deklanşör görevini de üstlenebiliyor. Akıllı saatin karşılaştırma adına yurt dışındaki fiyat ise 110 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video