reklamı kapat

POPÜLER

Hunger Games: Mockingjay’in yeni afişleri madalyonun diğer yüzünü gösteriyor

Hunger Games: Mockingjay Part 1‘ın gösterime girmesine üç aydan kısa bir süre kalmışken, tanıtımlarında gerçek dünyayla Katniss’in dünyasını bir araya getiren Lionsgate yeni posterler yayınlamaya devam ediyor. Bir süre önce yayınlanan Capitol propagandalarının ardından şimdi de madalyonun öteki yüzündeki kahramanlarımıza gözatma fırsatı buluyoruz.

mockingjay
Filmin takipçileri ikinci filmin sonunda Katniss’in on üçüncü mıntıkaya götürülmek üzere arenadan kurtarıldığını hatırlayacaktır. Şimdi karşımıza çıkan posterlerde de on üçüncü mıntıkanın Panem ayaklanmasını destekleyen askerlerini, yani asi savaşçıları görüyoruz. Bu askerler aynı zamanda serideki en yeni yüzleri de bize tanıtmış oluyor. Game of Thrones’tan hatırladığımız Natalie Dormer’ın canlandırdığı Cressida‘ya Katniss’in yakın arkadaşı Gale (Liam Hemsworth), Messela (Evan Ross), Boggs (Mahershala Ali), Castor (Wes Chatham) ve Pollux (Elden Henson) eşlik ediyor.

Sondan bir önceki film olan Hunger Games: Mockingjay Part 1, kasım ayında ABD ile aynı anda ülkemizde de gösterime girecek.
mockingjay

YORUMLAR