reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Hunger Games filmi için yeni bir poster yayınlandı

Hunger Games serisinin son filmi The Hunger Games: Mockingjay Part 2 için yeni bir afiş yayınlandı. Başkent’te işler kızışıyor ve ayaklanma giderek büyüyor. Katniss Everdeen son savaşında hayatının en büyük sınavını vermeye hazırlanıyor.

Hunger Games üçlemesinin dördüncü ve son filmi olan Mockingjay Part 2 için yapımcılar geri sayımı başlattı. Geçtiğimiz filmde önce isyanın yüzü olmayı reddedip daha sonra insanlara sırtını geri çeviremeyeceğini anlayan Katniss, Başkan Snow’a meydan okumuştu. Başkent’te Başkan Snow’un elinden Peeta’yı kurtaran Katniss, ikinci filmde geri dönülemez bir yolda savaşın bir parçası olmaya hazırlanıyor.

19 Kasım‘da vizyona girecek olan filmin yeni afişinde, Başkan Snow’un yanında yer alan Peeta heykelinin gittiği ve Başkan Snow’un heykelinin parçalandığı görülüyor. Alaycı Kuş sembolünün de yer aldığı posterin alt kısmında #Unite (Birleşin) hashtag’i altında revolution.pn isimli bir internet sitesi yer alıyor. Henüz belirtilen sitede bir hareketlilik yok ancak filmin internet sitesinin güncellendiğini belirtelim.

hungergames

YORUMLAR