reklamı kapat

POPÜLER

HyperX mekanik oyuncu klavyesi

HyperX’ten rengarenk mekanik oyuncu klavyesi

CES 2021 kapsamında duyuru yapan firmalar arasında HyperX de yer aldı. Firma başta yeni mekanik oyuncu klavyesi dahil yeni ürünler tanıttı.

HyperX tarafından resmi olarak tanıtılan ürünlerden en çok dikkat çeken ufak yapıdaki HyperX Alloy Origins 60 mekanik oyuncu klavyesi oldu. Görebileceğiniz üzere RGB arka aydınlatmayı sonuna kadar kullanan siyah renkli ürün, yakında 100 dolarlık bir fiyattan satışa çıkıyor ve dar alana sahip kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Firma tarafından geliştirilen mekanik anahtarları kullanan klavye, kablosuz yapıda ve USB-C üzerinden rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde kendi hafızası bulunan ve üç farklı profili her zaman beraberinde taşıyan oyuncu klavyesi, yüksek ihtimalle ileride Türkiye’de de satılacak ürünler arasında yer alıyor. Ancak bunun için henüz bir tarih yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HyperX Alloy Origins 60 mekanik oyuncu klavyesi yalnız gelmedi

Firmadan bir de 40 dolarlık ChargePlay Duo isimli oyun kumanda şarj standı geldi. Bu ürün aynı anda iki adet Xbox Series X ya da Series S kontrolcüsünü şarj edebiliyor. Model söylendiği kadarıyla sevindirici şekilde 1.400 mAh’lık şarj edilebilir piller ile geliyor. Bu sayede kişilerin ekstra pil almasına gerek kalmıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da daha önce gelen Apple özel bir klavye