reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Alcazar

Hyundai Alcazar; aileye 7 kişilik yolcu kapasitesiyle yeni üye

Markasının SUV atağındaki en yeni isim olan Hyundai Alcazar, premium nitelikleriyle Hindistan pazarındaki kullanıcılarla buluşacak.

Hyundai’nin Hindistan pazarına özel olarak geliştirdiği Alcazar ile tanışma vaktimiz geldi. 7 kişilik yolcu kapasitesiyle ailenin birçok üyesinden ayrılan Alcazar, tasarım çizgileri konusunda da cesur kimliğiyle dikkat çekiyor. Güney Koreli üreticinin yine aynı bölgede satışa sunduğu Creta ile altyapı kardeşi olarak üretim bandına taşınacak olan Hyundai Alcazar, Amerika pazarında satışta olan Palisade’ı akıllarımıza getiren bir çizgileriyle zihinlerimizde yer edinecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla Hyundai Alcazar

Alcazar’ın dış bölümünde mesajı verilen premium karakter hissiyatının kokpite de sirayet edeceğini görüyoruz. 10,25 inçlik multimedya ekran, panoramik cam tavan, döşemeler, 360 derecelik kamera, elektronik sürücü asistanları ve daha pek çok donanımda bu beklentileri yakalamak mümkün. Alcazar’ın motor bölümünde ise bizleri benzinli ve dizel seçenekler karşılıyor. Benzinli ayağında 2.0 litrelik hacimle gelen atmosferik motor 160 PS güç ve 192 Nm torkla kullanıcıları bekliyor olacak. 1,5 litrelik dizel motorla birlikte ise değerler 115 PS güç ve 250 Nm tork şeklinde teknik tabloya yansıyor. Şanzıman bölümü ise 6 kademeli manuel ile 6 kademeli otomatik olarak belirlenmiş durumda. Bu yıl içerisinde satışa sunulacak olan Alcazar’ın fiyatları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Karşınızda yeni Elantra