reklamı kapat

POPÜLER

Atmotube

İç ve dış mekanda hava kalitesini ölçen mini cihaz [Video]

Baş ağrısından solunum rahatsızlıklarına kadar, bulunduğumuz ortamdaki havanın temizliği, kaliteli yaşamı etkileyen en önemli etkenlerden biri. Mini monitör Atmotube ile daha kaliteli bir yaşam mümkün.

Advertisement

Global bir sorun haline gelen ve her geçen gün artan hava kirliliği yaşamımıza doğrudan etkide bulunuyor. Her gün 20 binin üzerinde nefes alıyoruz ve hem iç mekanda hem de dış mekandaki havanın durumu günümüzü ve yaşantımızı etkiliyor. Elbette iç mekan ve dış mekanda hava kalitesini ölçmek için pek çok cihaz da pazardaki yerini alıyor. Onlardan biri olan Atmotube ise her daim yanınızda taşıyabileceğiniz bir cihaz olarak öne çıkıyor. Kompakt boyutuyla avuç içinize sığabilen cihaz, gerçek zamanlı hava kalitesi ölçümü yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçek zamanlı ölçüm

Atmotube, düşük güç tüketimi ve mini gövdesine karşın gerçekçi ve kapsamlı ölçümler gerçekleştirebiliyor. Havadaki gaz dağılımı, sıcaklık ve nem ölçümü yapabilen cihaz kendi kendini kalibre edebiliyor. Karbondioksit seviyesini ölçebilen cihaz sayesinde bulunduğunuz ortamı havalandırmak ya da değiştirmek için bilgi edinmek mümkün oluyor. USB-C bağlantısına sahip olan cihaz, mobil uygulamasıyla beraber çalışıyor. Hem iOS hem de Android desteği sunan Atmotube isimli uygulama ekranından gerçek zamanlı değerler görülebiliyor. Ayrıca ortama bir puan da veren uygulama ile ortamdaki havanın ne kadar iyi ya da kötü olduğu daha rahat anlaşılıyor. Geçmiş ölçümleri de görebileceğiniz uygulama detaylı bir veri havuzu oluşturuyor.

Üç farklı renk seçeneğine sahip olan Atmotube’un yurt dışı fiyatı 99 dolar. Ürünle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.