reklamı kapat

POPÜLER

İki saniyede ateşinizi ölçen termometre

CES 2016’nın kullanımı en basit ürünü, akıllı sağlık ürünleriyle tanıdığımız Withings‘in iki saniyede kişinin ateşini ölçen termometresi olabilir. Fuarda, e-ink ekranlı giyilebilir aktivite takip cihazını tanıtan firmanın son derece basit bir şekilde çalışan termometresi de yine sade ve hoş bir tasarıma sahip.

Lenovo Advertisement

Ağız veya kulaktan ateşimizi ölçen çubuk tasarımlı ürünlerin yanında endüstriyel tasarım devrimi gibi kalan Withings Thermo, hızlı ve tutarlı sonuçlara ulaşabilmek için 16 sensör kullanıyor. Vücut sıcaklığının en doğru şekilde ölçülebileceği şakak bölgesine cihazı dokundurarak kullanılan Thermo, iki saniye içinde 4 bin ölçüm yaparak sonucu kullanıcıya üzerindeki LED ekranda gösteriyor.

Withings Thermo

Wi-Fi ve Bluetooth desteği de bulunan ürün, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla tüm ailenin bilgilerini de kaydedebiliyor. Evde birileri hasta olduğunda işe yarayabilecek bir özellik. Withings Thermo, iki adet AAA pille iki yıl çalışabiliyor. Ürünün 100 dolar fiyatla mart ayında piyasaya çıkması bekleniyor.