reklamı kapat

POPÜLER

akıllı bileklik Amazon Halo
Amazon Halo Google

İlginç akıllı bileklik Amazon Halo tanıtıldı; işte fiyat ve detayları

Dünyanın en büyük alışveriş platformu Amazon, ürün gamına Halo adını verdiği bir akıllı bileklik modelini ekledi. Amazon Halo ilginç görünüyor.

Amazon Halo, bir ekrana sahip olmayan akıllı bileklik ya da akıllı egzersiz bilekliği olarak karşımızda. Ekranı olmadığı için görüntüsü biraz garip gelen model, farklı renkte kayışlar ile alınabiliyor. Kayış yine ekran olmadığı için tüm bileği sarıyor ve burada kumaş yanında silikon seçenekler de sunuluyor. Spesifik olarak aktif kişileri hedefleyen Halo’nun aylık 3,99 dolarlık bir online servis ile elde edilmesi gerekiyor ve ürünün kendisi 99 dolara satılıyor. Bünyesinde sürpriz olmayacağı üzere birçok sensör taşıyan ürün, bunlar sayesinde aklınıza gelebilecek her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Aynı zaman bir nabız sensörüne de sahip olan giyilebilir ürün, uyku takibi de yapabiliyor. Suya karşı dayanıklı olan Amazon Halo, akıllı telefon üzerinden çekilen fotoğraflar ile vücudunuzun 3D modellerinin oluşturduğu bir altyapının da parçası konumunda. Bu 3D modeller analiz edilerek kişilerin egzersiz durumları ve verdikleri / aldıkları kilo sonrası vücut değişimleri takip edilebiliyor.

Kişilerin sesini analiz ederek gün içindeki duygusal değişimlerini belirleyen ve bunu güvenle yaptığı aktarılan Halo, kişileri daha aktif hale getirmek için bazı hedefler de sunuyor. Modelde yine ilginç olarak GPS, WiFi ya da mobil bağlantı desteği bulunmuyor. 7 günlük pil ömrü olan ürün, bağlantıyı Bluetooth üzerinden kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon Halo ilginç bir akıllı bileklik olmuş

Türkiye’de “ilk aşamada” resmi olarak satılmayacak gibi duran modelin, yurt dışında ne kadar ilgi göreceğini hep beraber göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük yazıcısı ile tanışın