reklamı kapat

POPÜLER

Sony Wena 3 akıllı bileklik

Sony Wena 3 akıllı bileklik tanıtıldı; işte fiyat ve detaylar

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Sony, ürün gamına Sony Wena 3 isimli akıllı bileklik modelini ekledi. İşte detaylar;

Advertisement

Sony Wena 3 akıllı bileklik, şık tasarımlı bir seçenek ve deri, metal, silikon olmak üzere üç farklı gövdede elde edilebiliyor. Ürün aşağıda da görebileceğiniz üzere normal ya da gerekli olmasa da akıllı saatlere kayış formunda takılabiliyor. Bu da onu oldukça özel kılıyor. Bünyesinde siyah beyaz bir dokunmatik ekran yer alan ve burada bildirimler, adım sayısı ile saat / tarih gibi temel bilgileri verebilen model, aktarıldığı kadarıyla hafif kavisli yapıda. Elbette buya karşı dayanıklı olan bileklik, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve çift optik nabız sensörü ile kalbi birçok benzerinden daha iyi şekilde takip edebiliyor.

 

Şık duran akıllı bileklikte aynı zamanda uyku takip özelliği de aktif olarak yer alıyor. Amazon imzalı Alexa dijital asistan desteği olan yani yerleşik bir mikrofon taşıyan Wena 3 akıllı bileklik, sürpriz olmadığı üzere yaklaşık 1 haftalık pil ömrü sunuyor. Bu da normal kullanım için fazlasıyla yeterli kabul ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony Wena 3 akıllı bileklik Türkiye’ye gelmeyecek

Evet modelin şimdilik tek kötü yanı bu gözüküyor. Model şu an sadece Japonya merkezli olarak tanıtılmış durumda. Buradaki fiyat ise yaklaşık olarak 228 dolardan başlıyor. Metal versiyon ise yaklaşık 314 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple 1 için özel iPhone 12 modelleri