reklamı kapat

POPÜLER

İlk aşkınıza bir mesaj atma fırsatınız olsaydı ona ne söylemek isterdiniz?

Sanatçı Röra Blue‘nun blogu üzerinden duyurduğu The Unsent Project isimli ilginç çalışma, insanların anonim olarak ilk aşklarına mesaj yollamasını mümkün kılıyor. Bir mesaj taslağı oluşturan Blue, katılımcılardan “Gönderilen” kısmına ilk aşklarının ismini ve mesaj kısmına da söylemek istediklerini yazmalarını istiyor.

02
Blogu üzerinden hazırladığı taslakta kolayca gerçekleştirebileceğiniz eylemde yazının arka plan rengini de ilk aşkınızın size çağrıştırdığı renk olan belirliyorsunuz. Mesajı hazırladıktan sonra ekran görüntüsü alıyor ve sadece mesaj kutucuğu görünecek şekilde keserek resmi yine blog üzerinden gönderiyorsunuz. Mesajlarsa düşünüldüğünün aksine tamamen romantik değil. “Seni hayatın kendisinden daha çok seviyorum” diyenden “Benimle artık konuşma, tek başıma çok daha başarılıyım” diyene kadar geniş bir duygu çeşitliliği mevcut. Bir diğer dikkat çekici nokta da Blue’nun hesabı üzerinden mesaj gönderilen kişilerin genellikle erkek olması.

03
Gelen mesajları Instagram hesabı üzerinden yayınlayan Blue’nun şimdiye kadar yayınladığı mesajlara buradan ulaşabilir, yeni bir mesaj oluşturmak için blogunu ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR