reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

İlk kokpit görselleri paylaşılan 2018 Jeep Wrangler’dan yeni bilgiler

29 Kasım’da tanıtılacak olan 2018 Jeep Wrangler yapbozu yeni parçalarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu adımdaysa kokpit var.

Advertisement

Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek tanıtımı için geri sayımına devam ettiğimiz yeni Wrangler‘ın detayları pizza dilimi tadında parça parça gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde iki ve dört kapılı versiyonlarının ilk görselleriyle karşımıza çıkan modellerinden bu kez kokpit görsellerini paylaşan Jeep, geriye motor ve altyapı gibi bilgileri bıraktı. Bakıldığında 2017 model yılına göre önemli değilimlerin yapıldığı rahatlıkla görülen kokpitte, ufak farklılıların yapıldığı bölümler de gözden kaçmıyor. Buna ek olarak 2018 model yıllı Wrangler ile ilgili artık elimizde yeni tüketim değerleri de var.

Beklenen değişiklikler

İlk olarak kokpit üzerinde ufak bir değerlendirme yapıldığında merkezdeki değişim gözümüzden kaçmıyor. Ekran dahil olmak üzere klima kumandaları ve konsolun yapısında önemli değişimler gözlemlenen Wrangler’da, klimanın çıkış noktaları da bundan nasibini alıyor. Direksiyon üzerinde radikal bir değişime gitmeyen marka yetkilileri burada krom parça kullanımına gitmiş. Malzeme kalitesi olarak da iyileştirilen aracın günümüz gerekliliklerinde güncellendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ortaya çıkan detayların tüketim ayağındaysa altı silindirli motorla ilgili değerler var. FuelEconomy.gov’un verilerine göre Wrangler altı ileri değerli manuel şanzımanıyla ortalamada 13 litre, sekiz ileri otomatik şanzımanıylaysa 14-15 litre aralığında tüketim değerlerine sahip olacak. Önümüzdeki günlerde daha fazla detaylarını beklediğimiz Wrangler ile ilgili son gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.