reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 RS Pro Porsche Design Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 RS Pro Porsche Design Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

İnanılmaz pahalı Huawei Mate 30 RS Pro Porsche Design’dan şaşırtan başarı

İncelemesine burada yer verdiğimiz Huawei Mate 30 Pro ile aynı altyapı üstüne kurulan Huawei Mate 30 RS Pro Porsche Design, şaşırtıcı bir başarıya imza attı.

Huawei Mate 30 Pro ile 12 GB RAM + 512 GB depolama haricinde aynı donanımları taşıyan Huawei Mate 30 RS Pro Porsche Design, görebileceğiniz üzere benzer çentikli ve aşırı yüksek kavisli tasarımı daha farklı görünen deri bir arka bölüm ile harmanlıyor. Arkasında özel bir Porsche Edition logosu bulunan bu özel sürüm, siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı renkte elde edilebiliyor. Burada kişiden kişiye değişmesine rağmen kırmızı sürüm daha güzel görünürken, bu telefon için tam 2.095 euro (2.330 dolar) gibi bir fiyat ödenmesi gerekiyor. Firmanın Mate X’ten (2.600 dolar) sonra en pahalı telefonu olan Mate 30 RS Pro Porsche Design, bu yüksek fiyata rağmen Çin’de yapılan ilk satışta stoklarını çok kısa süre içerisinde bitirmeyi başarmış durumda. Bu gerçekten oldukça ilginç ve firma için de güzel görünüyor. Çünkü bu model öyle herkese hitap etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 30 RS Pro Porsche Design tasarımını herkes beğenmiyor

Peki bu model Avrupa pazarında satılacak mı? Bunun cevabı şimdilik hayır. Çünkü telefon diğer Mate 30 modelleri gibi Android lisansına sahip değil. Firmanın Google’dan bir Android lisansı almadan bu modeli Avrupa’ya getirmesi pek beklenmiyor. Üst düzey özelliklere sahip Huawei Mate 30 ailesine gerçekten yazık oluyor. Android lisansı olmadan normal bir kullanıcı deneyimi elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Türkiye’ye de gelecek yeni modeli