reklamı kapat

POPÜLER

Ninja Kaplumbağalar

Injustice 2, Ninja Kaplumbağalar takviyesiyle renkleniyor [Video]

İsimlerini Rönesans’ın en ünlü dört sanatçısından alan Donatello, Raphael, Michelangelo ve Leonardo geri dönüyor. Ninja Kaplumbağalar ekibi bu kez DC kahramanlarının birbirlerine karşı mücadele verdiği Injustice 2’ye dahil oluyor.

Kısaca özetlemek gerekirse Injustice alternatif bir dünya yaratıyor. Lois Lane’in ölümüyle birlikte Superman karanlık bir dönüş yaşıyor. Dünyayı kötülerden arındırmaya ant içmesinin ardından bir diktatöre dönüşüyor. Onun yaptıklarından rahatsız olanlar ise Batman‘in etrafında toplanıyor. Böylece DC kahramanlarını kötülere karşı değil, birbirlerine karşı mücadele verirken görüyoruz. Şimdi Ninja Kaplumbağalar da bu ekibe dahil olmaya hazırlanıyor.

Ninja Kaplumbağalar ve diğer karakterler

Aslına bakarsanız DC kahramanlarıyla Donatello, Raphael, Michelangelo ve Leonardo’nun yolu daha önce de kesişmişti. 2015’te çıkan altı sayılık Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles mini serisi dünyaların kesişmesine neden olmuştu. Şimdi Fighter Pack 3 isimli eklenti Injustice 2’deki dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Ninja Kaplumbağalar’ın yanı sıra Atom ve Enchantres de oyuna renk katacak.

Fighter Pack 3’ün ne zaman kullanıma sunulacağı belli değil ancak DC kahramanlarından Atom’un 12 Aralık‘ta erken erişime açılması bekleniyor. Bu karakterlerin Injustice 2 ekibine dahil olacağını duyurulan kısa ancak keyifli videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO