reklamı kapat

POPÜLER

Injustice 2 konsollardan önce mobilde

DC çizgi romanlarında yer alan kahramanların birbirlerine karşı mücadele verdiği Injustice ikinci oyunla devam ediyor. Şimdiye kadar paylaşılan tanıtımlarla merak uyandıran oyun PS4 ve Xbox One gibi oyun konsollarından önce mobil cihazlara geliyor.

Injustice’de DC çizgi romanlarında ve filmlerinde birlikte çalıştığını görmeye alıştığımız kahramanların birbirine düşmesini temel alıyor. Kahramanlar Batman ve Superman‘in etrafında gruplaşıyor. Çizgi roman serisi de olan oyunda herkes kendisinin doğru olduğuna inandığı ilkeleri uygulamak için çaba harcıyor. Bu süreçte onların birbirlerine karşı mücadele verdiğini görüyoruz. Injustice 2 de ilgi gören bu konsepti bir sonraki aşamaya taşıyor. Yeni kahramanların da dahil edildiği oyun büyük bir merakla bekleniyor.

PS4 ve Xbox One gibi oyun konsollarını kullananlar için bekleyiş devam ediyor. Ancak mobil cihaz sahipleri Injustice 2’yi artık indirebiliyor. Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi Injustice 2 de iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda aynı anda kullanıma sunuldu.

Oyunda bu sefer iki değil, üç farklı grup yer alıyor. Oyuncular Batman, Superman ve Gorilla Grood arasında bir tercih yaparak oyuna başlıyor. Seçilen kahramanın güçlü yanlarını kullanarak rakibi alt etmeye odaklanıyorsunuz. Injustice 2’ye dair detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.