reklamı kapat

POPÜLER

X-Men evrenine bir Game of Thrones oyuncusu daha dahil oldu

X-Men‘in uzun zamandır beklenen yan yapımı (spinoff) New Mutants‘ın oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. X-Men evreni Sophie Turner‘dan sonra ikinci “Stark’ı” da bünyesine dahil etti.

Game of Thrones yıldızı Sophie Turner’ın X-Men evrenine genç Jean Grey olarak dahil olmasının ardından şimdilerde ikinci bir Game of Thrones yıldızı da X-Men’e geçişini gerçekleştirdi. Arya Stark rolüyle gönüllerde taht kuran Maisie Williams‘ın New Mutants filminde rol alacağı açıklandı. Williams, Wolfsbane karekterine hayat verecek. Wolfsbane karakteri kendini bir kurta dönüştürebiliyor. Kurtadam benzeri bir forma sahip olan karakter insan ve kurt özelliklerini birleştiriyor. Açıkçası Williams’ın bir Stark olarak bu rolde hiç zorlanmayacağını düşünüyoruz.


Film için anlaşılan bir diğer oyuncu ise The Witch ve Split’in yıldızı Anya Taylor-Joy. New Mutants’ta Taylor-Joy, Magik isimli karakteri canlandıracak. Büyü yapabilen Magik yolculuklarını ışınlanarak yapabiliyor. Magik aynı zamanda Deadpool’da da gördüğümüz Colossus’un kız kardeşi.

Yönetmenliğini Josh Boone‘un üstlendiği New Mutants’ın çekimlerinin temmuzda başlaması bekleniyor. Senaryosu ise Boone ve Knate Lee tarafından yazılıyor. Bir grup genç mutantın maceralarını konu alan New Mutants 13 Nisan 2018‘te vizyondaki yerini alacak.

YORUMLAR