reklamı kapat

POPÜLER

Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles serisi için şaşırtan karar

Teenage Mutant Ninja Turtles ya da Türkçe ismiyle Ninja Kaplumbağalar’ın beyaz perde macerası başa sarmaya hazırlanıyor. İzleyicileri yeni bir seri bekliyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Teenage Mutant Ninja Turtles aslında kocaman bir dünya. Çizgi roman, film, oyun derken pek çok farklı alana yayılıyor. Eskiden Leonardo, Michelangelo, Donatello ve Raphael’in maceralarını televizyonda o klasikleşen çizgi film sayesinde izliyorduk. Ardından kahramanlarımız beyaz perdeyi ele geçirmek üzere harekete geçti. Aslında bu ekibin ilk filmi 1990’larda çekilmişti. Ardından 2014’te modern seri başlatıldı. Teenage Mutant Ninja Turtles ve Out of the Shadows olmak üzere iki film seyrettik. Başrollerde Megan Fox, Will Arnett ve Stephen Amell gibi isimler yer alıyordu. Fakat seri buna rağmen beklentileri karşılayamadı. Durum böyle olunca hikayeyi başa sarmaktan başka seçenek kalmamış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Teenage Mutant Ninja Turtles serisi Eleştirmenler Derneği Ödülleri gecesinde duyuruldu. Modern serinin yapımcılığını üstlenen Andrew Form ve Brad Fuller Variety‘e açıklamada bulundu. Böylece yeni serinin yolda olduğu hatta çekimlerin bu sene içinde başlayabileceği ortaya çıktı. Bu da senaryonun büyük ihtimalle hazır olduğu anlamına geliyor. Öte yandan başrolleri kimlerin üstleneceğini veya yönetmenlik görevini kimin üstleneceği belli değil. Eğer çekimler bu sene başlayacaksa tüm bu detayların da çok yakında belli olacağını tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman